Am ieșit din cinema cu adrenalina la maxim și zâmbetul ăsta stupid pe față pe care l-am avut de-a lungul întregului film. "Misiune la limită" e exact ce promite, nimic mai mult, nimic mai puțin, și de fapt asta e grozav. Guy Ritchie se știe de lucru la filmele de acțiune și se vede că se-ntinde aici pe plinul său. Echipa asta de agenți e incredibil de charismatică, iar chimia dintre ei te ține angrenat. Sequențele de acțiune sunt facute cu stradă, cu o viteză și o precizie care ți-e imposibil s...



























