nu e cine stie ce..l-am vazut si nu m-a impresionat cu nimic..sfarsitul a fost ceva mai bun..acum,fiecare cu gusturile lui:)6

Maria, personajul principal, călătoreşte cu maşina şi fără să îşi dea seama ajunge pe un drum izolat. Pe marginea drumului găseşteun autobuz de şcoală, iar pe unul din geamuri este scris cu sânge cuvântul AJUTOR. Curiozitatea o îndeamnă să cerceteze acest autobuz şi aici găseşte o fată legată şi cu o mască pe faţă. Încercând să o elibereze, apare un bărbat care cară un cadavru, pe care îl arungă lângă ele în autobuz. Până să îşi dea seama ce se întâmplă, ajunge să fie şi ea luată într-o mică excursie.Ajunşi la destinaţie, fetele îşi dau seama că se află în mijlocul pustietăţii, singura clădire existentă este un castel. Acţiunea filmului se petrece la acest castel unde fetele încearcă din răputeri să scape de bărbatul care locuieşte acolo.
Momentan nu este disponibil pentru streaming sau în cinema în România.
Thomas Cmkovich
The Bus Driver

Withheld
nu e cine stie ce..l-am vazut si nu m-a impresionat cu nimic..sfarsitul a fost ceva mai bun..acum,fiecare cu gusturile lui:)6
Interesant ! poate o sa-l iau , pare misto ...
Nimic impresionant la acest film, totusi nu e o pierdere de timp. Povestea e captivanta, dar jocul actorilor lasa de dorit. Nota 6.