Zooey Deschanel este o draguta si mereu ma amuza umorul ei "inocent". Serialul acesta a prins bine si pot spune ca FOX a dat lovitura, a primit ceva nominalizari si aud numai de bine despre New girl. Rad cu pofta la fiecare episod si ador personajele bine definite.

















![BLACKPINK - WORLD TOUR [BORN PINK] FINALE IN SEOUL](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimage.tmdb.org%2Ft%2Fp%2Fw342%2FlgIFVtnZfhtiwUYbagUVCbTroSD.jpg&w=1920&q=75)

