Una dintre putinele telenovele "digerabile". A iesit cat de cat din tiparul obisnuit, iar jocul actorilor a fost, in mare parte, okay. Am vazut ultimele 6 episoade (mi-a fost suficient incat sa inteleg actiunea si sa imi fac o parere despre tot ce se intamplase in 100 si ceva de episoade).
iiami place mult filmul si mai eales unii actorii, cum ar fi:itati cantoral, francisco gattorno, eduardo ibbalota, flavio cabarellozuly montero , alejandro, felipe,etc. este o telenovela care exprima o poveste diferita plina de intrigi sisurprize
Alicia Guardiola (Itatí Cantoral), o femeie misterioasă, se întoarce în orăşelul Trinidad pentru a-şi recupera cei doi copii gemeni, pe Felipe (Alejandro Felipe) şi Duván Blanco (Alejandro Felipe).
Cu ani în urmă, Alicia a fost acuzată de doña Perfecta Albarracín de Blanco (Zully Montero) că l-a omorât pe fiul ei, Amador (Martin Karpan), pe atunci soţul Aliciei şi tatăl celor doi copii. Într-o zi, Amador pur şi simplu a dispărut, iar asasinatul nu a fost niciodată dovedit, dar Doña Perfecta î...
un serial bun care nu are o poveste tipica ca in celelalte telenovela, doar putin mai profunda.Oricum nota10.
serialul nu este nuiu ce mi se pare umpic cam enervant......................acum se redifuzeaza pe Acasa TV......................m-am uitat la unele episoade si nu mi sa parut fascinant...............este ca si oricare telenovela.................................................plictisitoare
Un serial bun,iesit din tiparele traditionale ale telenovelelor,cu actiuni mult mai profunde si mai reale.Actorii se depasesc pe ei,creind o atmosfera de veridicitate.
un serial bun, mi-a placut, un scenariu interesant, micul erou care ii interpreteaza pe micut este bestial, o telenovela care te face sa o urmaresti pana la final.